Contact

Contact us - if you would like to book a visit or ask for advice, the dentists at Kliinik 32 will help you!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Teenused

Location

Tornimäe 5, Tallinn (Tornimäe Business Centre, 3rd Floor)

Tornimäe Business Centre is easily accessible by car, public transportation and on foot. The closest tram stop is Paberi, and the bus stops are at Kaubamaja and Viru keskus.

There is a EuroPark car park on the ground floor of the business centre, and car parking is also available in Stockmann as well as on Maakri and Tornimäe Streets.

We are open on MondayThursday from 8-18 and on Friday from 8-17

Business information

Kliinik 32 OÜ
Tornimäe 5
10145 Tallinn

Registry code: 11400814
VAT number: EE101178433
Account number: EE032200221036890649

Manager: Brit Pensa

Privacy Policy

Patient stories

Kelly P.
Posted on google

Esiteks on väga lihtne endale aega broneerida nende kodulehel. Teiseks on kliinik ise väga ilus ja kaasaegne. Arst kelle juures käisin oli samuti super tore ja ei tekkinud kordagi ebameeldivat hetke toolis istudes, arst uuris koguaeg, kas on mugav ja ega valus ei ole (ei olnud, kordagi!) :)

Елена Сулаева
Posted on facebook

Всё ОЧЕНЬ понравилось .
Очень понятная , квалифицированная консультация .
Dr. Reet Pallase - умничка.
Персонал - очень приветливый , доброжелательный , говорят свободно на двух языках .
Рекомендую!

Rene Meres
Posted on facebook

Olen mitu aastat käinud Kliinik 32-s hambaid ravimas ning olen ääretult rahul. Mul ei ole kunagi varem olnud nii hea meel minna hambaarsti juurde, kui seal käies. Kuna pean klienditeenindusesest, sõbralikkusest ja personaalsusest palju lugu, siis see on see, mis mind kõnetab :) Praegu on teist aastat käsil breketravi ning minu suurimad tänud Dr. Kirsten Nigulile, kes minu ravi eest hoolitseb. Aitäh!

Tarmo Jürisson
Posted on google

Mina enam hambaarsti ei karda :)
Väga hea koht, kus tunnike mugavalt patsiendi toolil lebotada. Kõik on tehtud selleks, et ma saaksin tipptasemel ravi ja et kliinikust
lahkudes oleks naeratus näol. Nii hoida!

Kadri Luik
Posted on facebook

Väga professionaalsed arstid, sõbralik suhtumine, tasemel tehnilised võimalused. Tarkusehammaste eemaldamine (kaks korraga), tehti ära nagu möödaminnes. Olgu tarvis heledamat hambatooni, sirgemat hambarivi, korralikku puhastust või augukese täitmist - kõik tehakse pühendumusega. Alati leitakse kliendile sobivaim aeg ja meeldetuletus on raud-kindlalt telefonis, et isegi haugi mälu korral jõuad ikka kenasti õigeks ajaks kohale. Olen tänulik oma sisetundele, mis soovitas just Kliinik 32 kasuks otsustada. Usaldan 100% ja tänan suurepärase töö eest :)

Janika Paabo
Posted on facebook

Parim hambaravi valik. Väga professionaalsed arstid. Eriti kiidan dr Kristin Laugust. Toredalt seletab alati mida ta parasjagu teeb :)

Rita Gullord
Posted on facebook

Siirad tänud, et olemas olete ☺ alati puhas rõõm Teid külastada! Päikest Teie päevadesse!!!

This website uses cookies. By continuing to use this website you are giving consent to cookies being used. More information | I understood